Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +60% H4 – 12V, 60/55W P43t-38 ● 3400K ● Set 2 buc
SKU: 712430
35 lei
In stoc
129 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H4 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 60/55W |
| Temperatura culorii | 3400 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 60 % |
| Unitate împachetare | Set |
Bec Halogen Winso Hyper +60% H4 – 12V, 60/55W P43t-38 ● 3400K ● Set 2 buc
Sistem frânare
Toptul
Scule speciale reparații auto
Scule speciale auto
Recenzii
Nu există recenzii până acum.