Descriere
Bec Halogen Winso Truck +30% H3 – 24V, 70W PK22s ● 3200K
SKU: 724300
7 lei
In stoc
29 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H3 |
| Tensiune | 24 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 70W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Truck +30% H3 – 24V, 70W PK22s ● 3200K
Yato
Scule pneumatice
Scule și echipamente service
255
18
Linglong
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
225
18
Linglong
Iarna
45
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Goodride
All season
60
Anvelope Turisme
Anvelope
265
18
Goodyear
Vara
65
SUV / 4X4
Anvelope
255
20
Continental
Vara
50
SUV / 4X4
Anvelope
225
17
Matador
Vara
55
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.