Descriere
Bec Halogen Winso Truck Off-Road H3, 24V, 100W PK22s ● 3200K
SKU: 724310
5 lei
In stoc
110 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H3 |
| Tensiune | 24 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 100W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Standard |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Truck Off-Road H3, 24V, 100W PK22s ● 3200K
Mobil
ACEA A3/B3, API CF, API SL, MB 229.1, VW 501.01, VW 505.00
1 L
15W40
12 buc.
600 buc.
Ulei motor turisme
Recenzii
Nu există recenzii până acum.