Descriere
Bec Xenon Winso D1S 6000K, 85V, 35W PK32d-2 ● Set 2 buc
SKU: 781160
149 lei
In stoc
1 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | D1S |
| Tensiune | 85 V |
| Tehnologie | Xenon |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 35W |
| Temperatura culorii | 6000 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Unitate împachetare | Set |
Bec Xenon Winso D1S 6000K, 85V, 35W PK32d-2 ● Set 2 buc
225
55
17
Vara
B
B
71
Toptul
1/2
Tubulara cu bit Torx
biți și accesorii, Tubulare
385
22.5
Michelin
'–
55
Camioane
Anvelope
285
19.5
Falken
'–
70
Camioane
Anvelope
235
19
TIGAR
Vara
40
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Kleber
All season
55
Anvelope Turisme
Anvelope
225
19
Greentrac
Vara
40
Anvelope Turisme
Anvelope
225
17
Nexen
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
255
19
Linglong
Iarna
35
Anvelope Turisme
Anvelope
205
16
Dunlop
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.