Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +60% H7 – 12V, 55W PX26d ● 3400K ● Set 2 buc
SKU: 712730
41 lei
In stoc
61 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H7 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 3400 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 60 % |
| Unitate împachetare | Set |
Bec Halogen Winso Hyper +60% H7 – 12V, 55W PX26d ● 3400K ● Set 2 buc
225
17
Riken
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
255
20
Pirelli
Iarna
60
SUV / 4X4
Anvelope
255
18
Fortune
Iarna
55
SUV / 4X4
Anvelope
195
16C
Firestone
All season
75
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.