Descriere
Bec Xenon Winso D2S 5000K, 85V, 35W PK32d-2 ● Set 2 buc
SKU: 782150
58 lei
In stoc
3 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | D2S |
| Tensiune | 85 V |
| Tehnologie | Xenon |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 35W |
| Temperatura culorii | 5000 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Unitate împachetare | Set |
Bec Xenon Winso D2S 5000K, 85V, 35W PK32d-2 ● Set 2 buc
205
16
Riken
Vara
60
Anvelope Turisme
Anvelope
225
16
Fortune
Vara
75
SUV / 4X4
Anvelope
215
16
Bridgestone
Iarna
65
SUV / 4X4
Anvelope
DERBY
0.750 L
Întreținere bord
Cosmetice și întreținere auto
Recenzii
Nu există recenzii până acum.