Descriere
Acumulator Motrio 60 Ah 510A
SKU: 8550503608
440 lei
In stoc
12 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Motrio |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 60 Ah |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 510 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Acumulator Motrio 60 Ah 510A
Toptul
Cheie combinata
Chei fixe, inelare și combinate
185
15
Firestone
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
Wunderbaum
Odorizant Tip Clip
Odorizante
Carguard
Odorizant Tip Card
Odorizante
DERBY
0.3 L
Întreținere bord
Cosmetice și întreținere auto
0.75 L
Întreținere bord
Cosmetice și întreținere auto
GLK
Cârlige remorcare
(X204), nu Sport Package
MT6014
Da
2100
FABIA III
Cârlige remorcare
combi Facelift
Da
1200
Cârlige remorcare
TRANSIT / TOURNEO COURIER
Cârlige remorcare
delivery van, VAN
MT6014
Nu
910
Toledo
Cârlige remorcare
5 uși
MT6014
Da
1300
Recenzii
Nu există recenzii până acum.