Descriere
Produs fabricat in Europa. Greutate 11,52 Kg
SKU: 131545735110
157 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 45 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 60 buc. |
| Lungime | 210 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 420 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Produs fabricat in Europa. Greutate 11,52 Kg
Toptul
Cheie combinata lunga
Chei fixe, inelare și combinate
LODGY – LODGY STEPWAY
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
SD
Ibiza
Aliaj
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
6K
MUSTANG GT (USA)
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
'-
Mercedes-Benz
C-Class
Machete
Accesorii
Cap furtun umflat roți
Accesorii
Yeti
Cârlige remorcare
și Outdoor, SUV
MT6014
Da
2000
Valeo
650 mm
Fata
Turisme
Ștergătoare
Fara rama
Hella
C5W
24 V
Halogen
Becuri
5
baterii și electrice, Becuri
Motrio
1 L
Verde
Concentrat
Antigel
Chimice auto
Recenzii
Nu există recenzii până acum.