Descriere
Baterie auto 90 Ah 750 A(EN) 12V Motrio 6001998926
SKU: 6001998926
718 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Motrio |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 90 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 353 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 900 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie auto 90 Ah 750 A(EN) 12V Motrio 6001998926
Febi
Tub plastic – Aer Comprimat
Furtune aer si cuple
Superb
Aliaj
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
3T
BREMBO BRAKES
XV E-BOXER
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
G5
215
16
Taurus
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
Mercedes-Benz
Actros
Machete
Accesorii
S-Max
Cârlige remorcare
5 uși VAN
Da
2100
Cârlige remorcare
Hilux
Cârlige remorcare
4 WD, Pick-Up
MT6014
Da
3200
A1
Cârlige remorcare
3/5 uși., nu S1
MT6014
Da
1350
Recenzii
Nu există recenzii până acum.