Descriere
- Lungime (mm) 242
- Latime (mm) 175
- Înălțime (mm) 190
SKU: 7711947964
486 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Renault |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 60 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 600 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Toptul
1"
Kit reparatie clichet
Chei fixe, inelare și combinate
Neo Tools
1/4
Cheie tubulara lunga
biți și accesorii, Tubulare
Direcție
Toptul
Scule speciale reparații auto
Scule speciale auto
Toptul
Volkswagen
Blocatoare distribuție
Scule speciale auto
Toptul
găurire și abrazive, Tăiere
Scule și echipamente service
Toptul
Scule de impact
Scule și echipamente service
Yato
177
Dulapuri echipate și cărucioare
6
Scule și echipamente service
Toptul
Clești
Scule și echipamente service
Neo Tools
Tricouri
Echipamente de protecție
Neo Tools
42
Pantof cu bombeu
Protecția muncii
Recenzii
Nu există recenzii până acum.