Descriere
Acumulator MB 12V
Curent de pornire [EN]: 700A
Capacitate: 84 Ah
SKU: A000982320826
1.279 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 190 mm |
|---|---|
| Producător | Mercedes-Benz |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 84 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 320 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 700 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Acumulator MB 12V
Curent de pornire [EN]: 700A
Capacitate: 84 Ah
Toptul
Cheie fixa
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
Cheie fixa
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
Cheie fixa
Chei fixe, inelare și combinate
Inele de ancorare – podea
Accesorii camioane
Mercedes-Benz
O 3500
Machete
Accesorii
Skoda
SUPERB II
Vertical
4 uși, combi (3T)/4×4
09.2008 / 07.2014
MT6014
Specială MP2S
S-Max
Cârlige remorcare
5 uși VAN
MT6014
Da
2100
(UP) VAN
1997 / 04.1999
MT5994
Standard
2000
Automat
Kia
Recenzii
Nu există recenzii până acum.