Descriere
Capacitate (Ah) 92 |Curent de pornire (A) 850 |Monobloc L5 |L (mm) 353 |l (mm) 175 |H (mm) 190 |Cod Produs 5921250085 |Prindere B13 |Polaritate DP |Greutate Bruta/buc 26,57 Kg |Buc/ palet 36
SKU: 5921250085
1.054 lei
In stoc
29 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 95 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 36 buc. |
| Lungime | 353 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 850 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Capacitate (Ah) 92 |Curent de pornire (A) 850 |Monobloc L5 |L (mm) 353 |l (mm) 175 |H (mm) 190 |Cod Produs 5921250085 |Prindere B13 |Polaritate DP |Greutate Bruta/buc 26,57 Kg |Buc/ palet 36
Recenzii
Nu există recenzii până acum.