Descriere
Acumulator AGM – Tensiune: 12V; Capacitate: 80 Ah
Curent pornire [EN]: 800A
SKU: A001982810826
2.059 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Mercedes-Benz |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 80 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 315 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 800 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Acumulator AGM – Tensiune: 12V; Capacitate: 80 Ah
Curent pornire [EN]: 800A
Stanley
Cheie combinata
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
3/4
Tubulare
biți și accesorii, Tubulare
Runkit
Consumabile vulcanizare
Vulcanizare și service roți
JBM
Consumabile vulcanizare
Vulcanizare și service roți
T6 TRANSPORTER (N1)
Aliaj
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
7J0
5008
Aliaj
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
0
Wunderbaum
Odorizant Tip Card
Odorizante
3
Cârlige remorcare
4 uși (J36A), nu MPS/260PS
MT6007
Nu
1910
Liqui Moly
205 L
10W40
ACEA E2
Ulei utilaje/agricole
Ulei
Recenzii
Nu există recenzii până acum.