Descriere
Curent de pornire: 540 Ah; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 242x175x190
SKU: 560408054
472 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 60 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 10 buc. |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 540 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Curent de pornire: 540 Ah; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 242x175x190
Unior
biți și adaptori, Surubelnițe
Scule și echipamente service
URBAN CRUISER
Cârlige remorcare
4 WD (P115)
MT6007
Da
980
Febi
1 L
12 buc.
Rosu
AISIN-WARNER AW-2
ATF
Ulei cutie automată
Recenzii
Nu există recenzii până acum.