Descriere
Produs fabricat in Europa. Greutate 13,9 Kg
SKU: 131560735110
211 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 60 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 54 buc. |
| Lungime | 241 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 530 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Produs fabricat in Europa. Greutate 13,9 Kg
Manometru compresie benzina
Clas
Scule speciale reparații auto
Scule speciale auto
Toptul
15
Truse scule și seturi
Scule și echipamente service
Cuple Rapide Aer
Furtune aer si cuple
GLS
Aliaj
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
H1GLE (167)
FREELANDER 2
Cârlige remorcare
(LF)
MT6007
Da
2300
215
16
Mazzini
Vara
65
SUV / 4X4
Anvelope
175 mm
VAG
12 V
61 Ah
2 ANI
242 mm
Baterii autoturisme
Recenzii
Nu există recenzii până acum.