Descriere
Borna inversa
Curent de pornire: 330 A; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 187x127x227
Utilizare: Matiz
SKU: 540127033
318 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 127 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 40 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 10 buc. |
| Lungime | 187 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 330 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Borna inversa
Curent de pornire: 330 A; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 187x127x227
Utilizare: Matiz
Recenzii
Nu există recenzii până acum.