Descriere
Capacitate (Ah) 80 |Curent de pornire (A) 800 |Monobloc L4 |L (mm) 315 |l (mm) 175 |H (mm) 190 |Cod Produs 5801240080 |Prindere B13 |Polaritate DP |Greutate Bruta/buc 23,73 Kg |Buc/ palet 42
SKU: 5801240080
979 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 80 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 42 buc. |
| Lungime | 315 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 800 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Capacitate (Ah) 80 |Curent de pornire (A) 800 |Monobloc L4 |L (mm) 315 |l (mm) 175 |H (mm) 190 |Cod Produs 5801240080 |Prindere B13 |Polaritate DP |Greutate Bruta/buc 23,73 Kg |Buc/ palet 42
Recenzii
Nu există recenzii până acum.