Descriere
Tehnologie: AGM (Start/Stopp), Gama: POWER AGM, Voltaj: 12 V, Ah: 70, A: 760, L mm: 278, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 20,6, MOQ: 17
litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 70 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 760 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: AGM (Start/Stopp), Gama: POWER AGM, Voltaj: 12 V, Ah: 70, A: 760, L mm: 278, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 20,6, MOQ: 17
Bosch
găurire și abrazive, Tăiere
Scule și echipamente service
235
18
Continental
Vara
50
SUV / 4X4
Anvelope
255
17
NANKANG
Vara
75
SUV / 4X4
Anvelope
Civic
Cârlige remorcare
5 uși, fabricat în UK
Da
1200
Cârlige remorcare
Suzuki
Grand Vitara, Grand Vitara XL
Scuturi metalice
2.5 mm
Repsol
ACEA A3/B4, API CF, API SL
1 L
10W40
12 buc.
720 buc.
Ulei motor turisme
175 mm
Varta
12 V
105 Ah
2 ANI
394 mm
Baterii autoturisme
Recenzii
Nu există recenzii până acum.