Descriere
Acumulator 70 Ah
litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121SKU: 6001547711
524 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Renault |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 70 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 720 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Acumulator 70 Ah
Toptul
Cheie combinata lunga
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
1/2
Tubulare scurte 12 Caneluri
biți și accesorii, Tubulare
Bosch
Scule de impact
Scule și echipamente service
Quick Brake
4.7 mm
1000 mm
Conductă frână
Consumabile service
215
15
Dunlop
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
Wolf
API GL-5, MAN 342 M-1, MAN 342 M-2, MIL MIL-L-2105 C, MIL MIL-L-2105 D, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 17B
20 L
80W90
Ulei cutie manuală
Ulei
155
13
Sumitomo
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.