Descriere
Capacitate (Ah) 100 |Curent de pornire (A) 750 |Monobloc M11/N70 DM |L (mm) 305 |l (mm) 179 |H (mm) 222 |Cod Produs 60036H1075 |Prindere B00 |Polaritate DM |Greutate Bruta/buc 22,78 Kg |Buc/ palet 36
SKU: 60036H1075
561 lei
In stoc
49 în stoc
| Lățime | 179 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 100 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 5 buc. |
| Lungime | 305 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 750 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Capacitate (Ah) 100 |Curent de pornire (A) 750 |Monobloc M11/N70 DM |L (mm) 305 |l (mm) 179 |H (mm) 222 |Cod Produs 60036H1075 |Prindere B00 |Polaritate DM |Greutate Bruta/buc 22,78 Kg |Buc/ palet 36
Stanley
Cheie combinata
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
3/4
Tubulare
biți și accesorii, Tubulare
JBM
Consumabile vulcanizare
Vulcanizare și service roți
Toptul
Prese și extractoare
Scule și echipamente service
T6 TRANSPORTER (N1)
Aliaj
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
7J0
5008
Aliaj
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
0
BALENO
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
EW
NOT FOR VEHICLES WITH 375MM BRAKE DISC DIAMETER
195
15
Firestone
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
Wunderbaum
Odorizant Tip Card
Odorizante
Recenzii
Nu există recenzii până acum.