Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER, Voltaj: 12 V, Ah: 72, A: 680, L mm: 278, I mm: 175, Î mm: 175, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 15,9, MOQ: 17
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 72 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 680 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER, Voltaj: 12 V, Ah: 72, A: 680, L mm: 278, I mm: 175, Î mm: 175, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 15,9, MOQ: 17
URBAN CRUISER
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
XP11(A)
Carguard
Odorizant Tip Card
Odorizante
Recenzii
Nu există recenzii până acum.