Descriere
Acumulator auto Motrio 80 Ah 660A
litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121SKU: 8550503610
615 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Motrio |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 80 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 315 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 660 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Acumulator auto Motrio 80 Ah 660A
Toptul
1/2
Cheie tubulara lunga
biți și accesorii, Tubulare
245
18
Doublestar
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.