Descriere
Capacitate (Ah) 75 |Curent de pornire (A) 610 |Monobloc M10/N50 DM |L (mm) 259 |l (mm) 178 |H (mm) 222 |Cod Produs 57536G1061 |Prindere B00 |Polaritate DM |Greutate Bruta/buc 18,13 Kg |Buc/ palet 48
SKU: 57536G1061
255 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 178 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 75 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 48 buc. |
| Lungime | 259 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 610 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Capacitate (Ah) 75 |Curent de pornire (A) 610 |Monobloc M10/N50 DM |L (mm) 259 |l (mm) 178 |H (mm) 222 |Cod Produs 57536G1061 |Prindere B00 |Polaritate DM |Greutate Bruta/buc 18,13 Kg |Buc/ palet 48
Neo Tools
40
Bocanc cu bombeu
Protecția muncii
300
20
Gtk
70
Agro-industriale
Anvelope
'-
225
17
Goodyear
Vara
65
SUV / 4X4
Anvelope
Mercedes-Benz
genți, Ghiozdane, portofele
Accesorii
Osram
T4W
24 V
Halogen
Becuri
baterii și electrice, Becuri
Standard
Recenzii
Nu există recenzii până acum.