Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 54, A: 540, L mm: 207, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 12,8, MOQ: 24
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 54 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 207 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 540 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 54, A: 540, L mm: 207, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 12,8, MOQ: 24
CANTER
Cârlige remorcare
platformă
Nu
2500
Cârlige remorcare
Recenzii
Nu există recenzii până acum.