Descriere
Cod bare (EAN) 5946602005928
Curent pornire [EN] = 720 A; Dimensiuni: L = 315 mm.; W = 175 mm; H = 190 mm.; cod gabarit: L4
SKU: 588002072
541 lei
In stoc
34 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 88 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 42 buc. |
| Lungime | 315 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 720 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Cod bare (EAN) 5946602005928
Curent pornire [EN] = 720 A; Dimensiuni: L = 315 mm.; W = 175 mm; H = 190 mm.; cod gabarit: L4
Neo Tools
42
Cizme
Protecția muncii
Sampa
Tub plastic – Aer Comprimat
Furtune aer si cuple
16.9
34
Ascenso
'-
Agro-industriale
Anvelope
'-
18.4
26
Ozka
4
Agro-industriale
Anvelope
'-
305
19.5
Hankook
'–
70
Camioane
Anvelope
195
15
Semperit
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
225
15C
Dunlop
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
215
14
Leao
Vara
'-
Autoutilitare
Anvelope
BMW
seria 5 (E60)
Automat
4 uși, și M packet, 4×4, nu M5
07.2003 / 02.2010
MT6007
Specială WH-1
Recenzii
Nu există recenzii până acum.