Descriere
Curent de pornire: 680 Ah; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 278x175x175
SKU: 5724090683132
565 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 72 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 10 buc. |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 680 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Curent de pornire: 680 Ah; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 278x175x175
Direcție
Clas
Scule speciale reparații auto
Scule speciale auto
JBM
Protecție auto
Scule și echipamente service
Telecomandă alarmă
Electronice auto
COMPASS
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
MX
INSIGNIA SPORTS TOURER
Aliaj
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
Z-B
TWINGO II
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
N
A6
Cârlige remorcare
4 uși, C7), nu RS6, Quattro (4G, și S-line
MT6014
Da
2500
Nissan
Nissan Pulsar 2012-
Scuturi metalice
2 mm
Castrol
300 ml
Spalare motor – Engine Flush
Aditivi
Recenzii
Nu există recenzii până acum.