Descriere
Acumulator Renault Hi-Life 70 Ah 720A
SKU: 7711947965
598 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Renault |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 70 Ah |
| Garantie | 3 ANI |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 720 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Acumulator Renault Hi-Life 70 Ah 720A
39-41 cm
Carpriss
Negru
Huse volan
Buc
Accesorii interior
Audi
A8
Scuturi metalice
2 mm
Carguard
C5W
12 V
Canbus
Becuri
3
baterii și electrice, Becuri
Motip
Produse Dupli-Color
Chimice auto
Recenzii
Nu există recenzii până acum.