Descriere
Tehnologie: EFB (Start/Stopp), Gama: POWER EFB, Voltaj: 12 V, Ah: 65, A: 650, L mm: 278, I mm: 175, Î mm: 175, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 16,4, MOQ: 17
SKU: 0092PE0070
373 lei
In stoc
200 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 65 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 650 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: EFB (Start/Stopp), Gama: POWER EFB, Voltaj: 12 V, Ah: 65, A: 650, L mm: 278, I mm: 175, Î mm: 175, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 16,4, MOQ: 17
Recenzii
Nu există recenzii până acum.