Descriere
Tensiune (V) :12
Capacitate (Ah) :60
Lungime (mm) :242
Lăţime (mm) :175
Înălţime (mm) :190
Curent descărcare rapidă -18°C (A) :540
Rezervă de capacitate (min) :100
Cod gabarit :L2
Tipul de terminal :1
Fixare :B13
Polaritate :DP
litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121SKU: 5603520054
428 lei
In stoc
33 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 60 Ah |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 540 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tensiune (V) :12
Capacitate (Ah) :60
Lungime (mm) :242
Lăţime (mm) :175
Înălţime (mm) :190
Curent descărcare rapidă -18°C (A) :540
Rezervă de capacitate (min) :100
Cod gabarit :L2
Tipul de terminal :1
Fixare :B13
Polaritate :DP
Toptul
1/2
Tubulare scurte 12 Caneluri
biți și accesorii, Tubulare
Magneti Marelli
Kit Garnituri
Echipamente și accesorii instalații climă
Furtun
Colier metal
Consumabile service
Quick Brake
4.7 mm
1000 mm
Conductă frână
Consumabile service
Jurid
MERCEDES-BENZ
Franare Jurid Camioane
Accesorii camioane
COOPER 5 DOOR
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
FML4 (F55)
NO FOR CAR WITH 360MM BRAKE DISC DIAMETER
Husă protecție roți
Accesorii exterior
Carpriss
Mâner volan universal
Accesorii interior
165
13
Linglong
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
215
15
Dunlop
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.