Descriere
Cod bare (EAN) 5946602007380 ; Greutate medie / buc 21.04 kg
SKU: 590002085
687 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 90 Ah |
| Garantie | 3 ANI |
| Cantitate / Palet | 36 buc. |
| Lungime | 353 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 850 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Cod bare (EAN) 5946602007380 ; Greutate medie / buc 21.04 kg
175
65
14
Iarna
D
C
71
Toptul
Clichet
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
Clichet
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
1/4
Cheie tubulara lunga
biți și accesorii, Tubulare
Toptul
1/4
Cheie tubulara lunga
biți și accesorii, Tubulare
Toptul
Clești
Scule și echipamente service
Jurid
DAF, IRISBUS, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT TRUCKS, SCANIA, SETRA, VOLVO
Franare Jurid Camioane
Accesorii camioane
CARENS
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
RP
14.9
28
MITAS
'-
Agro-industriale
Anvelope
'-
Winso
White
Odorizant Lichid
Odorizante
Recenzii
Nu există recenzii până acum.