Descriere
Acumulator auxiliar Mercedes 12V 200A
SKU: A2115410001
918 lei
In stoc
3 în stoc
| Lățime | 890 mm |
|---|---|
| Producător | Mercedes-Benz |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 12 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 250 mm |
| Categorie | Baterie auxiliara |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 200 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Acumulator auxiliar Mercedes 12V 200A
385
22.5
Michelin
'–
55
Camioane
Anvelope
Mobil
API GL-4, API GL-5, MAN 341 Typ E3, MAN 341 type Z-2, MB 235.8, ZF TE ML-02B, ZF TE ML-05B, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 19C
1 L
75W90
12 buc.
SAE 75W-90
600 buc.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.