Descriere
Înlocuitori: AAA, LR03, MN2400, Micro.
Capacitate: 1260 mAh
| Producător | Varta |
|---|---|
| Tensiune | 1.5 V |
| Format baterie | AAA |
| Tehnologie | Alcalina |
| Capacitate | 1260 mAh |
| Categorie | Baterii micro |
| Reîncărcabil | NU |
| Tip baterie | AAA |
| Categorie părinte | Baterii |
| Dimensiuni exterioare | 2 cm, 8 × 12 × 1 |
Înlocuitori: AAA, LR03, MN2400, Micro.
Capacitate: 1260 mAh
Gledring
Negru
Renault
SCENIC IV 11.2016->
Cauciuc
5 Piese
Covorașe auto dedicate
480
17
Ascenso
45
Agro-industriale
Anvelope
'-
135
13
Barum
Vara
80
Anvelope Turisme
Anvelope
265
19
Fortune
Vara
50
SUV / 4X4
Anvelope
16
500L/Living/Trekking
5
195/60R16 – 205/55R16
Jante
Tablă
Recenzii
Nu există recenzii până acum.