Descriere
Varta
SKU: 4922
10 lei
In stoc
2 în stoc
| Producător | Varta |
|---|---|
| Tensiune | 9 V |
| Format baterie | 9V |
| Tehnologie | Alcalina |
| Capacitate | 500 mAh |
| Categorie | Baterii micro |
| Reîncărcabil | NU |
| Tip baterie | 6LR61 |
| Categorie părinte | Baterii |
Varta
URBAN CRUISER
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
XP11(A)
10
20
MITAS
'-
Agro-industriale
Anvelope
'-
Carguard
Odorizant Tip Card
Odorizante
Winso
Odorizant Tip Card
Odorizante
Recenzii
Nu există recenzii până acum.