Descriere
Baterie Varta Lithium 9V Ambalaj 1 buc
litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121SKU: 06122301401
50 lei
In stoc
2 în stoc
| Producător | Varta |
|---|---|
| Tensiune | 9 V |
| Format baterie | 9V |
| Tehnologie | Litiu |
| Capacitate | 1200 mAh |
| Categorie | Baterii micro |
| Reîncărcabil | NU |
| Tip baterie | 6122 |
| Categorie părinte | Baterii |
Baterie Varta Lithium 9V Ambalaj 1 buc
Toptul
1/2
Prelungitor
biți și accesorii, Tubulare
Recenzii
Nu există recenzii până acum.