Descriere
Lanterna Varta Dynamo Light 17680
SKU: 17680101401
| Producător | Varta |
|---|---|
| Putere iluminare LED | 3x5mm LED |
| Distanta iluminare | 24 m |
| Categorie | Lanterne |
| Autonomie max. in ore | 1.5 |
| Categorie părinte | Accesorii |
| Lumeni | 28 |
| Functioneaza cu | Li-Ion 120 mAh reincarcabila |
Lanterna Varta Dynamo Light 17680
Neo Tools
43
Bocanc cu bombeu
Protecția muncii
Toptul
biți și adaptori, Surubelnițe
Scule și echipamente service
175 mm
Rombat
12 V
130 Ah
2 ANI
5 buc.
345 mm
Mercedes-Benz
1 L
75W85
MB 235.7
Ulei diferențial
Ulei
Recenzii
Nu există recenzii până acum.