Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +30% H1 – 12V, 55W P14.5s ● 3200K
SKU: 712100
5,00 lei
In stoc
4 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H1 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper +30% H1 – 12V, 55W P14.5s ● 3200K
KsTools
Cheie dinamometrica
Chei fixe, inelare și combinate
All Ride
Consumabile vulcanizare
Vulcanizare și service roți
Neo Tools
Tricouri
Echipamente de protecție
8.3
32
Cultor
'-
Agro-industriale
Anvelope
'-
195
15
Firestone
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
255
18
Pirelli
Iarna
55
SUV / 4X4
Anvelope
235
18
Viking
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
Meguiar's
Polish
0.100 L
Polish & ceară
Cosmetice și întreținere auto
Turtle Wax
Detergenți
Cosmetice și întreținere auto
Recenzii
Nu există recenzii până acum.