Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +30% H1 – 12V, 55W P14.5s ● 3200K
SKU: 712100
5 lei
In stoc
4 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H1 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper +30% H1 – 12V, 55W P14.5s ● 3200K
Toptul
Cheie roti
Chei fixe, inelare și combinate
Neo Tools
1/2
Tubulare scurte 12 Caneluri
biți și accesorii, Tubulare
Demontare casetofon
Toptul
Scule speciale reparații auto
Scule speciale auto
215
16
Sumitomo
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Firestone
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
155
13
Firestone
Iarna
70
Anvelope Turisme
Anvelope
175
13
NANKANG
Vara
50
Anvelope Turisme
Anvelope
265
18
Semperit
Iarna
60
SUV / 4X4
Anvelope
195
15
Goodyear
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
Carguard
Sport
Odorizant Lichid
Odorizante
Recenzii
Nu există recenzii până acum.