Descriere
Bec Halogen Winso Truck +30% H7 – 24V, 75W PX26d ● 3200K
SKU: 724700
10 lei
In stoc
44 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H7 |
| Tensiune | 24 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 75W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Truck +30% H7 – 24V, 75W PX26d ● 3200K
215
17
Nexen
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
325
22
Yokohama
Vara
50
SUV / 4X4
Anvelope
225
15C
Firestone
All season
70
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.