Descriere
Bec Halogen Winso Truck +30% H7 – 24V, 75W PX26d ● 3200K
SKU: 724700
10 lei
In stoc
44 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H7 |
| Tensiune | 24 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 75W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Truck +30% H7 – 24V, 75W PX26d ● 3200K
Neo Tools
45
Pantof cu bombeu
Protecția muncii
Frogum
Negru
Ford
KUGA III (2019)
Cauciuc Termoplastic Flexibil
4 Piese
Covorașe auto dedicate
Gledring
Negru
Mercedes
EQE V295 (2022-)
Cauciuc
4 Piese
Covorașe auto dedicate
215
16
Viking
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
175
14
Hankook
Vara
70
Anvelope Turisme
Anvelope
225
17
Linglong
Iarna
50
Anvelope Turisme
Anvelope
275
20
Bridgestone
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
235
18
Barum
All season
55
SUV / 4X4
Anvelope
255
19
General Tire
Iarna
50
SUV / 4X4
Anvelope
205
15
Bridgestone
Iarna
70
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.