Descriere
Bec Halogen Winso Hyper Blue HB3 – 12V, 65W P20d ● 4200K
SKU: 712510
13 lei
In stoc
2 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | HB3 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 65W |
| Temperatura culorii | 4200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper Blue HB3 – 12V, 65W P20d ● 4200K
215
18
TIGAR
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.