Descriere
Bec Halogen Winso Hyper Blue HB3 – 12V, 65W P20d ● 4200K
SKU: 712510
13 lei
In stoc
2 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | HB3 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 65W |
| Temperatura culorii | 4200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper Blue HB3 – 12V, 65W P20d ● 4200K
Toptul
8
Truse scule și seturi
Scule și echipamente service
9.5
36
Cultor
'-
Agro-industriale
Anvelope
'-
215
17
Firestone
Vara
40
Anvelope Turisme
Anvelope
175
14
Goodyear
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
185
13
NANKANG
Vara
60
Anvelope Turisme
Anvelope
275
19
Continental
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
245
16
Sunny
Vara
70
SUV / 4X4
Anvelope
235
16
Leao
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
215
16
Firestone
Iarna
75
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.