Descriere
Bec Halogen Winso Hyper Blue +20% H3 – 12V, 55W PK22s ● 4200K ● Set 2 buc
SKU: 712350
22 lei
In stoc
35 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H3 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 4200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 20 % |
| Unitate împachetare | Set |
Bec Halogen Winso Hyper Blue +20% H3 – 12V, 55W PK22s ● 4200K ● Set 2 buc
Stanley
Clichet
Chei fixe, inelare și combinate
205
15
RoadX
Iarna
70
Anvelope Turisme
Anvelope
185
14
Tomket
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
275
20
Michelin
Vara
35
Anvelope Turisme
Anvelope
235
19
Hankook
All season
45
Anvelope Turisme
Anvelope
205
17
Kleber
Iarna
40
Anvelope Turisme
Anvelope
225
17
Nokian
Iarna
50
Anvelope Turisme
Anvelope
225
19
Falken
Iarna
55
SUV / 4X4
Anvelope
215
17
Continental
Vara
65
SUV / 4X4
Anvelope
235
18
Zeetex
Iarna
60
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.