Descriere
Bec Halogen Winso Hyper Blue +20% H3 – 12V, 55W PK22s ● 4200K ● Set 2 buc
SKU: 712350
22 lei
In stoc
35 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H3 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 4200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 20 % |
| Unitate împachetare | Set |
Bec Halogen Winso Hyper Blue +20% H3 – 12V, 55W PK22s ● 4200K ● Set 2 buc
Frogum
Negru
Audi
A6 C5 (1997-2005)
Cauciuc Termoplastic Flexibil
4 Piese
Covorașe auto dedicate
Gledring
Negru
Ford
Transit Custom Furgon (2023-)
Cauciuc
3 Piese
Covorașe auto dedicate
295
22.5
Hankook
'–
80
Camioane
Anvelope
225
18
Viking
All season
40
Anvelope Turisme
Anvelope
165
15
Taurus
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
155
13
Yokohama
Iarna
70
Anvelope Turisme
Anvelope
235
16
Goodyear
Vara
85
SUV / 4X4
Anvelope
225
18
Continental
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
255
18
Continental
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
235
17
Fulda
All season
65
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.