Descriere
Osram LEDriving Retrofit T4W 24V 1W BA9s Set 2 buc
SKU: 3924WW02B
165 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Producător | Osram |
|---|---|
| Tip soclu | T4W |
| Tensiune | 24 V |
| Tehnologie | Led |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 1 |
| Temperatura culorii | 4000 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Lumeni | 55 |
| Unitate împachetare | Set |
Osram LEDriving Retrofit T4W 24V 1W BA9s Set 2 buc
Neo Tools
BMW
Blocatoare distribuție
Scule speciale auto
Neo Tools
Portocaliu
Bărbați
XXL
Jacheta
Echipamente de protecție
315
22.5
Apollo
'–
80
Camioane
Anvelope
265
19.5
Goodyear
'–
70
Camioane
Anvelope
205
17
NANKANG
Iarna
45
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
BF Goodrich
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Taurus
All season
55
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Matador
Iarna
50
Anvelope Turisme
Anvelope
255
19
Continental
Iarna
45
Anvelope Turisme
Anvelope
235
19
Dunlop
Iarna
50
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.