Descriere
Osram LEDriving Retrofit T4W 24V 1W BA9s Set 2 buc
SKU: 3924WW02B
165 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Producător | Osram |
|---|---|
| Tip soclu | T4W |
| Tensiune | 24 V |
| Tehnologie | Led |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 1 |
| Temperatura culorii | 4000 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Lumeni | 55 |
| Unitate împachetare | Set |
Osram LEDriving Retrofit T4W 24V 1W BA9s Set 2 buc
385
22.5
Goodyear
'–
55
Camioane
Anvelope
165
13
Continental
Vara
70
Anvelope Turisme
Anvelope
235
15
General Tire
Vara
75
SUV / 4X4
Anvelope
235
17
Viking
All season
65
SUV / 4X4
Anvelope
285
22
Imperial
Vara
35
SUV / 4X4
Anvelope
225
16C
Viking
All season
75
Autoutilitare
Anvelope
215
16
Taurus
Iarna
65
Autoutilitare
Anvelope
215
16C
NANKANG
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.