Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +30% H11 – 12V, 55W PGJ19-2 ● 3200K
SKU: 712810
264 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H11 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper +30% H11 – 12V, 55W PGJ19-2 ● 3200K
215
17
Laufenn
Iarna
45
Anvelope Turisme
Anvelope
215
17
Linglong
All season
40
Anvelope Turisme
Anvelope
265
20
Yokohama
All season
50
SUV / 4X4
Anvelope
215
15
Kleber
Vara
65
Autoutilitare
Anvelope
185
14C
Hankook
All season
80
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.