Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +30% H11 – 12V, 55W PGJ19-2 ● 3200K
SKU: 712810
264 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H11 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper +30% H11 – 12V, 55W PGJ19-2 ● 3200K
Carguard
Lanterne și proiectoare
Scule și echipamente service
185
15
Debica
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
215
16
Goodyear
Iarna
55
Anvelope Turisme
Anvelope
215
16
Semperit
Vara
65
Autoutilitare
Anvelope
215
15
Bridgestone
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
Burete spălat mașina
Accesorii echipamente de curățat
Holts
Reparatii esapament
Soluții chimice
16
Crafter II 35/E.Crafter
5
235/65R16
Jante
Tablă
15
Ioniq
5
195/65R15
Jante
Tablă
Renault
Renault RN17
4 L
5W30
Ulei motor turisme
Ulei
Recenzii
Nu există recenzii până acum.