Descriere
Bec Halogen Winso Hyper Off-Road H7 -12V, 100W PX26d ● 3200K
SKU: 712710
18 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H7 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 100W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Standard |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper Off-Road H7 -12V, 100W PX26d ● 3200K
Neo Tools
Portocaliu
Bărbați
M
Jacheta
Echipamente de protecție
205
15
Linglong
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Hankook
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
265
21
Continental
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
255
19
Michelin
All season
50
SUV / 4X4
Anvelope
255
20
Goodyear
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
255
18
Bridgestone
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
235
16
Continental
Vara
70
SUV / 4X4
Anvelope
275
20
KORMORAN
Iarna
45
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.