Descriere
Bec Halogen Winso Hyper Off-Road H7 -12V, 100W PX26d ● 3200K
SKU: 712710
18 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H7 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 100W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Standard |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper Off-Road H7 -12V, 100W PX26d ● 3200K
245
18
Cooper
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
235
19
Michelin
Vara
35
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.