Descriere
Compatibila cu toata gama de autovehicule Dacia Renault cu motorizari benzina si diesel. Baterie recomandata pentru motoarele pe benzina pana la 1800 cmc.
SKU: 6001547710
500 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Renault |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 60 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 510 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Compatibila cu toata gama de autovehicule Dacia Renault cu motorizari benzina si diesel. Baterie recomandata pentru motoarele pe benzina pana la 1800 cmc.
Bosch
Seturi și adaptoare
Accesorii scule electrice
GLA
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
245G
Carguard
Cherry
Odorizant Lichid
Odorizante
Bosch
450 mm
Fata
Turisme
Ștergătoare
Cu rama
Valeo
290 mm
Spate
Turisme
Ștergătoare
Cu rama
John Deere
20 L
1 buc.
Massey Ferguson: M1135
32 buc.
Ulei utilaje/agricole
Ulei
Recenzii
Nu există recenzii până acum.